Zaman: 17:31 EST

Sonuçlar

23 Şubat 2018
Zaman Maç Lig Sonuçlar
1 Rio Ave FC : Aves Portekiz
Premier Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
1 Ayacucho FC : Sport Rosario Peru
Primera Division, Verano, Group A
  • İY: 1:0
  • MS: 2:0
Sporting Gijon : CA Osasuna İspanya
LaLiga 2
  • İY: 1:0
  • MS: 2:0
Deportivo La Coruna : Espanyol İspanya
LaLiga
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
Shamrock Rovers : Dundalk İrlanda
Premier Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
Venezuela : Kolombiya Uluslararası Gençler
U20 Hazırlık Maçları
  • İY: 0:1
  • MS: 1:1
Barracas Central : San Telmo Arjantin
Arjantin İkinci Ligi
  • İY: 1:0
  • MS: 2:0
Parma Calcio 1913 S.r.l. : Venezia İtalya
Seri B
  • İY: 0:0
  • MS: 1:1
Vicenza : Reggiana İtalya
Serie C, Girone B
  • İY: 0:1
  • MS: 0:1
Hull City : Sheffield United İngiltere
Championship
  • İY: 0:0
  • MS: 1:0
Galway United FC : Athlone Town İrlanda
Birinci Lig
  • İY: 2:0
  • MS: 4:1
Bray Wanderers : St. Patrick's Athletic İrlanda
Premier Lig
  • İY: 1:2
  • MS: 1:2
Cork City FC : Waterford United İrlanda
Premier Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 2:0
Sligo Rovers : Derry City İrlanda
Premier Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 2:1
Rhyl : Gresford Athletic Galler
Feeder Leagues - Huws Gray Alliance
  • MS: 4:0
Cabinteely FC : Wexford İrlanda
Birinci Lig
  • İY: 0:1
  • MS: 0:1
College Dublin : Shelbourne Dublin İrlanda
Birinci Lig
  • İY: 0:1
  • MS: 2:1
Cefn Druids AFC : Bangor City Galler
Premier League, Championship Round
  • İY: 0:2
  • MS: 0:2
Strasbourg : Montpellier Fransa
Ligue 1
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
Livingston FC : Dundee United Iskoçya
1. Lig
  • İY: 1:0
  • MS: 2:1
Mainz 05 : VfL Wolfsburg Almanya
Bundesliga
  • İY: 1:1
  • MS: 1:1
J. Bialystok : Lechia Gdansk Polonya
Ekstraklasa
  • İY: 2:1
  • MS: 4:1
Hartberg : Wacker Innsbruck Avusturya
Erste Liga
  • İY: 0:1
  • MS: 0:2
KRC Genk : FC Antpenwer 1 Belçika
Birinci Grup A
  • İY: 1:0
  • MS: 4:0
Arsenal FC Kadınlar : Everton FC Kadınlar İngiltere Amatör
FA Kadınlar Süper Ligi
  • İY: 1:0
  • MS: 1:0
Briton Ferry Llansawel : Port Talbot Town Galler
Welsh League Division One
  • MS: 5:2
Stormvogels Telstar : Volendam Hollanda
Eerste Divisie
  • İY: 5:0
  • MS: 5:2
Go Ahead Eagles : FC Osss 1 Hollanda
Eerste Divisie
  • İY: 0:1
  • MS: 2:1
Chateauroux : Ajaccio Fransa
Ligue 2
  • İY: 1:1
  • MS: 4:1
FC Groningen : NAC Breda Hollanda
Eredivisie
  • İY: 0:0
  • MS: 1:1
2 Chamois Niort : Olympique Nimes Fransa
Ligue 2
  • İY: 1:2
  • MS: 1:4
RC Lens : Clermont Foot Fransa
Ligue 2
  • İY: 0:0
  • MS: 0:1
AJ Auxerre : Valenciennes FC Fransa
Ligue 2
  • İY: 1:0
  • MS: 2:0
AS Beziers : US Creteil Fransa
Ulusal
  • İY: 1:1
  • MS: 3:1
Tours : Orleans Fransa
Ligue 2
  • İY: 1:0
  • MS: 1:1
1 Ajaccio : Sochaux Fransa
Ligue 2
  • İY: 1:1
  • MS: 3:2
Le Havre : Bourg Peronnas Fransa
Ligue 2
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
De Graafschap : Helmond Sport Hollanda
Eerste Divisie
  • İY: 1:0
  • MS: 1:0
EVV Eindhoven : Dordrecht Hollanda
Eerste Divisie
  • İY: 0:1
  • MS: 0:1
US Avranches : Gs Consolat Marseille Fransa
Ulusal
  • İY: 2:0
  • MS: 2:0
FC Wohlen : FC Rapperswil-Jona İsviçre
Dosenbach Challenge Ligi
  • İY: 1:1
  • MS: 1:2
FC Chambly Thelle : Dunkerque Fransa
Ulusal
  • İY: 0:0
  • MS: 0:1
Concarneau : Rodez Aveyron 1 Fransa
Ulusal
  • İY: 1:1
  • MS: 2:1
Stade de Reims : US Quevilly Rouen Fransa
Ligue 2
  • İY: 2:0
  • MS: 2:1
Cambuur Leeuwarden : Emmen Hollanda
Eerste Divisie
  • İY: 1:0
  • MS: 1:1
1 Den Bosch : Waalwijk 2 Hollanda
Eerste Divisie
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
RSC Anderlecht Bayanlar : KSK Heist Bayanlar Belçika
Süper Lig,Kadınlar
  • MS: 11:0
Maastricht : Almere City FC Hollanda
Eerste Divisie
  • İY: 1:0
  • MS: 3:0
NEC Nijmegen : Fortuna Sittard Hollanda
Eerste Divisie
  • İY: 0:0
  • MS: 1:1
1 Les Herbiers : US Boulogne Cote d Opale 1 Fransa
Ulusal
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
Lyon Duchere : Entente Ssg Fransa
Ulusal
  • İY: 1:1
  • MS: 2:2
1 Grenoble : Pau 1 Fransa
Ulusal
  • İY: 1:0
  • MS: 1:1
CS Universitatea Craiova : Poli Aek Timisoara Romanya
Romanya 1. Ligi
  • İY: 0:0
  • MS: 1:1
Lubeck : SV Eutin 08 Almanya Amatör
Bölgesel Ligi, Kuzey
  • İY: 1:1
  • MS: 2:1
ADO Den Haag : VV Alkmaar Hollanda
Hollanda Bayanlar 1. Ligi
  • MS: 2:1
AFC Ajax : PSV Eindhoven Hollanda
Hollanda Bayanlar 1. Ligi
  • MS: 0:3
PEC Zwolle Kadınlar : Achilles 29 Hollanda
Hollanda Bayanlar 1. Ligi
  • MS: 3:1
Excelsior/Barendrecht : SC Heerenveen Kadınlar Hollanda
Hollanda Bayanlar 1. Ligi
  • MS: 0:3
Spezia : Unione Sportiva Salernit. İtalya
Seri B
  • İY: 1:0
  • MS: 3:0
Fortuna Köln : Werder Bremen (A) Almanya
3. Lig
  • İY: 2:1
  • MS: 2:1
AC Horsens : Randers FC Danimarka
Süperligaen
  • İY: 1:1
  • MS: 1:1
Celtic Glasgow : Partick Thistle Iskoçya
İskoçya Gençler Ligi
  • MS: 1:0
Puebla : Necaxa Meksika
U20 League, Apertura
  • İY: 1:1
  • MS: 1:1
Naxxar Lions FC : Hibernians Malta
Premier Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
Maritzburg United : Platinum Stars Güney Afrika
Premier Ligi
  • İY: 0:1
  • MS: 2:1
SK Slavia Prague : 1 FC Slovacko Çek Cumhuriyeti
1. Lig, Kadınlar
  • İY: 0:1
  • MS: 2:1
Kopavogur : FH Hafnarfjördur Izlanda
A Lig Kupası, grup 4
  • MS: 1:1
FC Blau-Weiß Linz : FC Liefering Avusturya
Erste Liga
  • İY: 0:0
  • MS: 2:1
Austria Lustenau : Magna Wr. Neustadt Avusturya
Erste Liga
  • İY: 0:1
  • MS: 2:1
SV Ried : Floridsdorfer AC Avusturya
Erste Liga
  • İY: 0:0
  • MS: 1:1
Flora Tallinn : Levadia Tallinn Estonya
Super Cup
  • İY: 0:0
  • MS: 2:2
  • PEN: 5:6
Arminia Bielefeld : Dynamo Dresden Almanya
2. Bundesliga
  • İY: 1:0
  • MS: 2:3
Jahn Regensburg : Fortuna Düsseldorf Almanya
2. Bundesliga
  • İY: 2:3
  • MS: 4:3
Al-Ittihad Jeddah : AL Shabab (KSA) Suudi Arabistan
Kings Cup
  • MS: 3:1
Odra Opole : Jastrzebie Uluslararası Kulüpler
Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • İY: 1:0
  • MS: 1:0
Klagenfurt : Wolfsberger Ac Ii Uluslararası Kulüpler
Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • İY: 1:2
  • MS: 3:4
Gnas : TUS Bad Gleichenberg Uluslararası Kulüpler
Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • İY: 0:1
  • MS: 0:3
Akhisar Bld.spor : Atiker Konyaspor 1922 Türkiye
Süper Lig
  • İY: 1:0
  • MS: 3:0
Galatasaray İstanbul : Bursaspor 1 Türkiye
Süper Lig
  • İY: 2:0
  • MS: 5:0
Lodz : Sokol Aleksandrow Lodzki Uluslararası Kulüpler
Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • İY: 0:1
  • MS: 0:1
Luch-Energia Vladivostok : Ural Ekaterinburg Uluslararası Kulüpler
Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • İY: 1:1
  • MS: 1:1
  • PEN: 3:5
Dukla Prag : FK Jablonec Çek Cumhuriyeti
1. Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 0:1
Zaglebie Lubin : Arka Gdynia Polonya
Ekstraklasa
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
Al Wehdat Jor : Ramtha SC Ürdün
Ürdün Ligi
  • İY: 0:0
  • MS: 1:0
US Ouakam : Guediawaye FC Senegal
Premier Lig
  • MS: 0:1
Al-Salmiyah : Al-Arabi Kuveyt
Kuveyt Ligi
  • İY: 0:2
  • MS: 1:2
Al Wahda FC Abu Dhabi : Al Ahli Bae BAE
Arap Gulf Ligi
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
Vozdovac : Napredak Sırbistan
Superliga
  • İY: 2:1
  • MS: 3:2
FC Rostov : Stabaek IF Uluslararası Kulüpler
Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • İY: 1:0
  • MS: 1:0
Sandnes Ulf : Viking FK Uluslararası Kulüpler
Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • İY: 0:0
  • MS: 0:1
Umm-Salal SC : Al-Sailiya Katar
Yıldızlar Ligi
  • İY: 1:0
  • MS: 1:0
Motor Lublin : Radomiak Radom Uluslararası Kulüpler
Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • İY: 0:1
  • MS: 0:1
CS Constantine : Us Biskra Cezayir
1.Lig
  • İY: 1:0
  • MS: 1:0
2 Deportivo Gladiadores Fc. : Zitacuaro Cf 1 Meksika
Segunda Division
  • İY: 1:0
  • MS: 1:1
CSKA Sofya : Cherno More Varna Bulgaristan
Birinci Profesyonel Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
Isa Town : Busaiteen Bahreyn
2nd Division
  • İY: 0:0
  • MS: 1:1
JSM Bejaia : CA Batna Cezayir
2. Lig
  • İY: 2:0
  • MS: 3:2
Talaea El Gaish : Petrojet Fc Mısır
Premier Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 1:2
MC Oran : USM EL Harrach Cezayir
1.Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 1:0
1 Atlas : Monterrey 1 Meksika
U20 League, Apertura
  • İY: 3:1
  • MS: 4:3
Paradou Ac : NA Hussein Dey Cezayir
1.Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 1:1
JS Kabylie : USM Bel Abbes Cezayir
1.Lig
  • İY: 1:0
  • MS: 2:1
RC Relizane : MC Saida Cezayir
2. Lig
  • MS: 0:0
Rc Kouba : A Bou Saada Cezayir
2. Lig
  • MS: 2:1
CA Bordj Bou Arreridj : MC EL Eulma Cezayir
2. Lig
  • MS: 2:0
Ain M'lila : ASO Chlef Cezayir
2. Lig
  • MS: 2:2
GC Mascara : MO Bejaia Cezayir
2. Lig
  • MS: 1:2
WA Tlemcen : ASM Oran Cezayir
2. Lig
  • MS: 1:1
AIN Fakroun : JSM Skikda Cezayir
2. Lig
  • MS: 2:0
Kerala Blasters FC : Chennaiyin FC India
Hindistan Süper Ligi
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
Valerenga : Stabaek IF Uluslararası Kulüpler
Club Friendly Games, Women
  • İY: 1:1
  • MS: 1:2
AL Tadamon : Al Kuveyt SC Kuveyt
Kuveyt Ligi
  • İY: 1:0
  • MS: 2:2
Al-Arabi Doha : Al-Khuraitiat Katar
Yıldızlar Ligi
  • İY: 1:0
  • MS: 2:1
Al Nasr SC Dubai : Al Dhafra BAE
Arap Gulf Ligi
  • İY: 0:0
  • MS: 1:0
AL Jazira Abu Dhabi : Hatta BAE
Arap Gulf Ligi
  • İY: 1:0
  • MS: 2:1
Cape Town All Stars : Super Eagles Güney Afrika
Ulusal 1. Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
Riga FC : Jaroslavi Shinnik 1 Uluslararası Kulüpler
Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • İY: 1:0
  • MS: 1:0
Hapoel Kfar Saba : Ironi Nesher İsrail
Ulusal Lig
  • İY: 1:0
  • MS: 3:0
AIR Force United FC : Muan Thong United Tayland
Tayland Top Lig
  • İY: 0:1
  • MS: 0:1
That Ras : AL Faisaly Ürdün
Ürdün Ligi
  • İY: 0:0
  • MS: 0:1
Negeri Sembilan : Terengganu Malezya
Süper Lig
  • İY: 0:1
  • MS: 1:2
Hapoel Petah Tikva : Hapoel Bney Lod İsrail
Ulusal Lig
  • İY: 0:1
  • MS: 0:2
Hapoel Nir Ramat Hasharo. : Hapoel Afula İsrail
Ulusal Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 2:0
Hapoel Marmorek : Maccabi Achi Nazareth İsrail
Ulusal Lig
  • İY: 1:0
  • MS: 1:0
Hapoel Hadera : Hapoel Rishon Letzion İsrail
Ulusal Lig
  • İY: 0:1
  • MS: 1:1
FK Lokomotiva Skopje : Vlazrimi Uluslararası Kulüpler
Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • İY: 1:2
  • MS: 3:4
Felcra FC : Misc Malezya
Premier League
  • İY: 0:0
  • MS: 1:1
Terengganu FC 2 : Uitm FC Malezya
Premier League
  • İY: 2:2
  • MS: 2:3
Hilal Gaza : Ittihad Shojaeyya Filistin
Gaza Strip Premier Ligi
  • MS: 1:0
Shabab Khanyounis : Ahli Gaza Filistin
Gaza Strip Premier Ligi
  • MS: 2:0
Rakow Czestochowa : Lodz Uluslararası Kulüpler
Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • İY: 1:1
  • MS: 1:2
Belasica Strumica : Teteks Tetova Uluslararası Kulüpler
Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • İY: 1:0
  • MS: 4:0
Siah Jamegan : Sepahan Iran
Pro Lig
  • İY: 0:3
  • MS: 0:5
Naft Tehran FC : Sanat Naft Abadan FC Iran
Pro Lig
  • İY: 1:1
  • MS: 1:1
Oleksandriya : FC D Mariupol Ukrayna
U21 Championship
  • İY: 0:1
  • MS: 0:2
Forrestfield United : Floreat Athena Avustralya
UPL,Kuzey Avustralya
  • MS: 1:1
Godoy Cruz AT Res. : Racing Club Res. Arjantin
Campeonato De Reserva De Primera Division
  • İY: 0:0
  • MS: 1:0
Kremin Kremenchuk : FC Metalist 1925 Uluslararası Kulüpler
Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • İY: 0:0
  • MS: 0:1
Ruch Chorzow : Trinec Uluslararası Kulüpler
Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • İY: 1:0
  • MS: 1:1
Gostaresh Foolad FC : Paykan Fc Iran
Pro Lig
  • İY: 0:1
  • MS: 0:3
Sepidrood Rasht : Saipa Karadj Iran
Pro Lig
  • İY: 1:0
  • MS: 2:0
İroni Kiryat Gat : Hapoel Azur İsrail
Liga Alef
  • İY: 0:0
  • MS: 0:1
Kongsvinger IL : Ullensaker / Kisa Uluslararası Kulüpler
Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • İY: 1:0
  • MS: 2:1
1 Inglewood United : Stirling Lions Avustralya
UPL,Kuzey Avustralya
  • İY: 0:1
  • MS: 2:2
Kasetsart University FC : Trat FC Tayland
Division 1
  • İY: 0:0
  • MS: 0:2
Hapoel Hod Hasharon : Hapoel Kfar Shelem İsrail
Liga Alef
  • İY: 0:2
  • MS: 1:2
Moik Baku : Agsu Azerbeycan
I Divizion
  • İY: 2:0
  • MS: 2:0
Fsk Dolgopruny-2 : Cska Moskova Gençler Uluslararası Kulüpler
Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • İY: 0:1
  • MS: 0:3
Sagan Tosu : Vissel Kobe Japonya
J-Lig
  • İY: 1:0
  • MS: 1:1
Krylya Sovetov : Spartak Moskova 2 Uluslararası Kulüpler
Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • İY: 1:0
  • MS: 2:2
  • PS: 5:4
Maccabi Ironi Sderot : Beitar Givat Zeev İsrail
Liga Bet South B
  • İY: 2:0
  • MS: 4:0
Sport Club Dimona : Hapoel Mahane Yehuda İsrail
Liga Alef
  • İY: 1:1
  • MS: 1:1
Kfco Beerschot Wilrijk : SC Cham Uluslararası Kulüpler
Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • İY: 0:1
  • MS: 0:1
KS Rakow Czestochowa : GKS Tychy 71 Uluslararası Kulüpler
Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • İY: 0:2
  • MS: 0:2
Bnei Yzalel Rehovot : SC Beer Sheva İsrail
Liga Bet South B
  • İY: 0:0
  • MS: 0:2
CS Constantine : US Biskra Cezayir
U21 Algerian Ligue 1
  • İY: 1:3
  • MS: 1:3
Ain Fakroun : Jsm Skikda Cezayir
U21 Algerian Ligue 2
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
RC Relizane : MC Saida Cezayir
U21 Algerian Ligue 2
  • İY: 1:0
  • MS: 1:0
AC Paradou : Na Hussein Dey Cezayir
U21 Algerian Ligue 1
  • İY: 2:0
  • MS: 3:0
JS Kabylie : USM Bel Abbes Cezayir
U21 Algerian Ligue 1
  • İY: 2:0
  • MS: 2:1
Jsm Bejaia : CA Batna Cezayir
U21 Algerian Ligue 2
  • İY: 1:0
  • MS: 1:0
Air India FC : Century Rayon FC India
Mumbai Elite League
  • İY: 2:0
  • MS: 3:1
Ironi Modiin : Maccabi Ironi Netivot İsrail
Liga Bet South B
  • İY: 1:0
  • MS: 2:0
Akhisar Belediye Gençlik. : Atiker Konyaspor 1922 1 Türkiye Amatör
U21 Ligi, Süper Lig Grubu
  • İY: 3:1
  • MS: 5:4
Galatasaray : Bursaspor Türkiye Amatör
U21 Ligi, Süper Lig Grubu
  • İY: 0:0
  • MS: 1:0
Green Gully Cavaliers : Avondale FC Avustralya
Victoria Premier Lig (Foxtel Kupası)
  • MS: 3:4
Yangon United : Shan United FC Myanmar
Ulusal Lig
  • MS: 1:0
Cental Coast Mariners FC : Wellington Phoenix FC Avustralya
A-Ligi
  • İY: 1:0
  • MS: 1:0
Kuantan FA : UKM FC Malezya
Premier League
  • MS: 4:0
Aizawl FC : Indian Arrows India
I-Ligi
  • İY: 2:0
  • MS: 3:0
Melbourne Knights : Oakleigh Cannons Avustralya
Victoria Premier Lig (Foxtel Kupası)
  • MS: 3:2
FK Tambov : Rotor Volgograd 1 Uluslararası Kulüpler
Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
  • PEN: 4:3
Yatran-bazis : Ladomyr Volodymyr-volyns. Uluslararası Kulüpler
Club Friendly Games, Women
  • İY: 0:0
  • MS: 1:0
22 Şubat 2018
Zaman Maç Lig Sonuçlar
CD Olimpia : NY Metrostars Uluslararası Kulüpler
CONCACAF Şampiyonlar Ligi, Final Turları
  • İY: 0:1
  • MS: 1:1
Santa Tecla FC : Seattle Sounders Uluslararası Kulüpler
CONCACAF Şampiyonlar Ligi, Final Turları
  • İY: 0:1
  • MS: 2:1
Atletico Independiente : Sporting San Miguelito Panama
Clasura
  • İY: 1:1
  • MS: 3:2
Cibao : Guadalajara Chivas Uluslararası Kulüpler
CONCACAF Şampiyonlar Ligi, Final Turları
  • İY: 0:1
  • MS: 0:2
Bahia BA : Nautico PE Brezilya
Copa do Nordeste, C Grubu
  • İY: 1:0
  • MS: 2:1
Uberlandia MG : Coritiba PR 1 Brezilya
Brezilya Kupası
  • İY: 0:1
  • MS: 0:2
Club Guarani : Atletico Junior Uluslararası Kulüpler
Copa Libertadores, Elemeler
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
Waterhouse FC : Arnett Gardens FC Jamaika
Premier Lig
  • İY: 1:1
  • MS: 1:1
Sampaio Correa MA : Parana Clube PR Brezilya
Brezilya Kupası
  • İY: 0:0
  • MS: 1:0
Everton De Vina : Caracas Uluslararası Kulüpler
Copa Sudamericana
  • İY: 0:0
  • MS: 1:2
Club Destroyers : Oriente Petrolero Bolivya
Bolivya Profesyonel Lig, Apertura
  • İY: 1:0
  • MS: 3:1
Atletico Nacional : America Cali Kolombiya
Primera A, Açılış
  • İY: 0:0
  • MS: 2:0
Atletico Fc : Cucuta Deportivo Kolombiya
Kolombiya Birinci Ligi
  • İY: 0:0
  • MS: 0:1
1 Carabobo : Zulia Venezuella
Birinci Lig, Apertura
  • İY: 1:1
  • MS: 3:2
Nova Iguacu RJ : Botafogo RJ Brezilya
Carioca, Serie A, Taca Rio
  • İY: 0:2
  • MS: 1:2
Juventude RS : Avai SC Brezilya
Brezilya Kupası
  • İY: 0:0
  • MS: 0:2
El Nacional : San Jose Oruro Uluslararası Kulüpler
Copa Sudamericana
  • İY: 2:1
  • MS: 3:2
Vila Nova GO : Joinville SC Brezilya
Brezilya Kupası
  • İY: 0:0
  • MS: 2:2
  • PEN: 6:4
Confianca SE : Treze PB Brezilya
Copa do Nordeste, A Grubu
  • İY: 2:1
  • MS: 2:1
Deportes Valdivia : Melipilla Şili
Primera B
  • İY: 2:1
  • MS: 3:2
Club Cortulua : Cd Real Santander Kolombiya
Kolombiya Birinci Ligi
  • İY: 1:1
  • MS: 2:1
Atalanta Bergamo : Borussia Dortmund Uluslararası Kulüpler
UEFA Avrupa Ligi
  • İY: 1:0
  • MS: 1:1
Sporting Braga : Olimpik Marsilya Uluslararası Kulüpler
UEFA Avrupa Ligi
  • İY: 1:0
  • MS: 1:0
Athletic Bilbao : Spartak Moskova Uluslararası Kulüpler
UEFA Avrupa Ligi
  • İY: 0:1
  • MS: 1:2
AC Milan : FK Ludogorets Uluslararası Kulüpler
UEFA Avrupa Ligi
  • İY: 1:0
  • MS: 1:0
RB Salzburg : Real Sociedad 1 Uluslararası Kulüpler
UEFA Avrupa Ligi
  • İY: 1:1
  • MS: 2:1
Arsenal : Östersund FK Uluslararası Kulüpler
UEFA Avrupa Ligi
  • İY: 0:2
  • MS: 1:2
1 Deportivo Laferrere : Canuelas FC Arjantin
Primera C Metropolitana
  • İY: 0:2
  • MS: 2:2
1 CS Dock Sud : El Porvenir Arjantin
Primera C Metropolitana
  • İY: 1:1
  • MS: 1:2
Sportivo Barracas Boliva. : Deportivo Armenio 1 Arjantin
Primera C Metropolitana
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
Comunicaciones : Deportivo Espanol Arjantin
Arjantin İkinci Ligi
  • İY: 2:0
  • MS: 3:0
Mutual Leandro Niceforo . : Berazategui Arjantin
Primera C Metropolitana
  • İY: 0:1
  • MS: 4:2
Cabofriense RJ : Boavista RJ Brezilya
Carioca, Serie A, Taca Rio
  • İY: 1:0
  • MS: 2:3
Defensores Unidos : Central Cordoba de Rosar. Arjantin
Primera C Metropolitana
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
San Martin de Burzaco : Excursionistas Arjantin
Primera C Metropolitana
  • İY: 0:0
  • MS: 2:1
FC Midland : Ituzaingo Arjantin
Primera C Metropolitana
  • İY: 0:1
  • MS: 0:2
Argentino de Quilmes : Lujan Arjantin
Primera C Metropolitana
  • İY: 0:1
  • MS: 1:1
Castleview : Wilton United İrlanda
Munster Senior League
  • İY: 1:0
  • MS: 2:1
Fortaleza Fc : Deportes Pereira Kolombiya
Kolombiya Birinci Ligi
  • İY: 1:0
  • MS: 3:1
Tottenham Hotspur : Watford LFC İngiltere Amatör
FA Womens Super League 2
  • İY: 3:0
  • MS: 6:0
Tigres Fc : Barranquilla Fc Kolombiya
Kolombiya Birinci Ligi
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
TV Herkenrath : VfL Vichttal Almanya Amatör
Oberliga Mittelrhein
  • İY: 1:0
  • MS: 1:1
Umf Njardvik : Vigingur Reykjavik Izlanda
Lig Kupası A, Grup 1
  • MS: 2:3
Wattenscheid 09 : B. Dortmund (A) 1 Almanya Amatör
Bölgesel Ligi, Batı
  • İY: 0:2
  • MS: 2:4
SC Balerna : FC Lugano Uluslararası Kulüpler
Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • İY: 0:1
  • MS: 0:1
Lazio : SC Fotbal Club Fcsb SA Uluslararası Kulüpler
UEFA Avrupa Ligi
  • İY: 3:0
  • MS: 5:1
1 Villarreal CF : Olimpik Lyon Uluslararası Kulüpler
UEFA Avrupa Ligi
  • İY: 0:0
  • MS: 0:1
FC Zenit St Petersburg : Celtic Uluslararası Kulüpler
UEFA Avrupa Ligi
  • İY: 2:0
  • MS: 3:0
Dinamo Kiev : AEK Athens Uluslararası Kulüpler
UEFA Avrupa Ligi
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
Al Nasr Cairo : El Zamalek Mısır
Premier Lig
  • İY: 1:2
  • MS: 1:2
Sporting CP : Lok. Astana Uluslararası Kulüpler
UEFA Avrupa Ligi
  • İY: 1:1
  • MS: 3:3
RB Leipzig : SSC Napoli Uluslararası Kulüpler
UEFA Avrupa Ligi
  • İY: 0:1
  • MS: 0:2
Atletico Madrid : FC Kopenhag Uluslararası Kulüpler
UEFA Avrupa Ligi
  • İY: 1:0
  • MS: 1:0
FK Viktoria Plzen : Partizan Belgrad Uluslararası Kulüpler
UEFA Avrupa Ligi
  • İY: 0:0
  • MS: 2:0
Brodd : Vidar Uluslararası Kulüpler
Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • İY: 2:4
  • MS: 4:4
Valerenga IF : Molde FK Uluslararası Kulüpler
Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • İY: 0:1
  • MS: 1:1
Strommen : Skeid Uluslararası Kulüpler
Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • İY: 1:1
  • MS: 2:1
Al Nasr : AL Baten Suudi Arabistan
Kings Cup
  • İY: 0:1
  • MS: 0:1
Skiljebo SK : Sala FF Uluslararası Kulüpler
Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • MS: 4:0
Al Jazeera Club Amman : Al-Baqaa Ürdün
Ürdün Ligi
  • İY: 2:0
  • MS: 3:0
Chertanovo : FK Tyumen Uluslararası Kulüpler
Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • İY: 0:0
  • MS: 0:1
Malaga B : CD Loja İspanya Amatör
Tercera Division, Group 9
  • MS: 2:1
Adanaspor : Adana Demirspor Türkiye
PTT 1. Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 1:0
Lokomotiv Moskova : Nice Uluslararası Kulüpler
UEFA Avrupa Ligi
  • İY: 1:0
  • MS: 1:0
Naestved BK : Hallerup Uluslararası Kulüpler
Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • İY: 2:0
  • MS: 3:0
Rosenborg BK : FK Krasnodar Uluslararası Kulüpler
Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • İY: 0:1
  • MS: 3:2
İrlanda : Galler Uluslararası Gençler
U18 Hazırlık Maçları
  • İY: 0:0
  • MS: 0:2
Al İttihad Al Sakandary : Enppi Club Mısır
Premier Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 1:1
Shabab Alsamu : Thagafi Tulkarem Filistin
Batı Şeria Ligi
  • İY: 2:1
  • MS: 3:1
Shabab AL Khader : Mosaset AL Bireh Filistin
Batı Şeria Ligi
  • MS: 0:2
JS Talangai : Etoile du Congo Kongo
Premier League
  • MS: 2:0
Mumbai City FC : Northeast United FC India
Hindistan Süper Ligi
  • İY: 1:2
  • MS: 3:2
Tom Tomsk : FC Olimpiyets Nizhny Nov. Uluslararası Kulüpler
Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • İY: 1:0
  • MS: 1:1
Al-Yarmouk : Al Ahli Ürdün Ürdün
Ürdün Ligi
  • İY: 0:0
  • MS: 2:0
Fakel Voronezh : FC Kazanka Moscow Uluslararası Kulüpler
Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • İY: 1:0
  • MS: 1:0
Dinamo Moskova : FC Akhmat Grozny Uluslararası Kulüpler
Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • İY: 1:0
  • MS: 3:2
AL Ittihad Jeddah : Al Ansar Suudi Arabistan
U21 Prince Faisal Bin Fahad League Cup
  • İY: 1:0
  • MS: 3:0
Proline Fc : Luweero United Uganda
Cup
  • İY: 0:1
  • MS: 2:1
Yunanistan : Ukrayna Uluslararası Gençler
U19 Hazırlık Maçları
  • İY: 0:1
  • MS: 3:1
Synergy Fc : Masavu FC 1 Uganda
Cup
  • İY: 0:0
  • MS: 1:0
Bangu RJ U20 : Nova Iguacu RJ Brezilya
U20 Carioca, Serie A
  • İY: 1:0
  • MS: 1:0
Boluspor : Erzurum Büyükşehir Beled. Türkiye
PTT 1. Lig
  • İY: 1:0
  • MS: 1:1
Kira United : Lira United Uganda
Cup
  • İY: 0:1
  • MS: 2:1
Tongo FC Jambon : Patronage Sainte-Anne Kongo
Premier League
  • MS: 0:1
1 AL Faisaly Harmah : AL Qadisiya Suudi Arabistan
U21 Prince Faisal Bin Fahad League Cup
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
Al-Safa : Al Ansar Lübnan
Premier Lig
  • MS: 2:2
1 AL Wehda Sanaa : 22 May 1 Yemen
Yemen President Cup
  • İY: 1:0
  • MS: 1:0
Al Jaish Syr : Al-ittihad Syr Syria
Syrian League
  • İY: 1:0
  • MS: 2:1
Deportivo Moron Res. : CA Los Andes Arjantin
Camp. De Reserva De Primera Division B National
  • İY: 2:1
  • MS: 3:4
1 All Boys : At Rafaela 1 Arjantin
Camp. De Reserva De Primera Division B National
  • İY: 0:3
  • MS: 1:4
1 Al Nawaeir : Al Wahda Club 1 Syria
Syrian League
  • İY: 0:1
  • MS: 1:3
Girnik-Sport : Cherkaskyi Dnipro Uluslararası Kulüpler
Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • İY: 2:1
  • MS: 2:1
1 Bina : Khazar Baku Azerbeycan
I Divizion
  • İY: 1:0
  • MS: 1:0
Sırbistan : Hırvatistan Uluslararası Gençler
U17 Maçları
  • İY: 0:0
  • MS: 1:1
Ladomyr Volodymyr-volyns. : Rodina-licey Kostopil Uluslararası Kulüpler
Club Friendly Games, Women
  • İY: 1:1
  • MS: 2:1
Veles Moscow : Saturn Ramenskoye Uluslararası Kulüpler
Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • İY: 2:2
  • MS: 4:2
Boluspor U21 : Buyuksehir Belediye Erzu. Türkiye Amatör
U21 Ligi, 1.Lig Grubu
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
Adanaspor : Adana Demirspor U21 Türkiye Amatör
U21 Ligi, 1.Lig Grubu
  • İY: 0:0
  • MS: 1:1
Bentleigh Greens : Dandenong Thunder 1 Avustralya
Victoria Premier Lig (Foxtel Kupası)
  • İY: 2:1
  • MS: 3:1
Dinamo Moskova : Baltika Kaliningrad Uluslararası Kulüpler
Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • İY: 0:0
  • MS: 2:0
Shinnik M Yaroslavl : T.telecom Ivanovo Uluslararası Kulüpler
Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • İY: 1:1
  • MS: 3:2
Bulgaristan : Kosova Uluslararası Gençler
U19 Hazırlık Maçları
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
İsrail : Ukrayna Uluslararası Gençler
U17 Maçları
  • İY: 2:0
  • MS: 3:1
Zlagoda Dnipro : Yatran-bazis Uluslararası Kulüpler
Club Friendly Games, Women
  • İY: 1:0
  • MS: 1:1
  • PEN: 5:6
Petrop. Borshagovka : Krasnodar II Uluslararası Kulüpler
Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • İY: 0:0
  • MS: 0:1
2 Bentleigh Greens SC U20 : Dandenong Thunder U20 Avustralya
U20 Victoria Premier League
  • İY: 1:0
  • MS: 2:0